Bioinformační produkty Diochi

Diochi je přední český výrobce přírodních doplňků stravy s pozitivními účinky na lidský organismus. Zakladatelem a nositelem know­how je uznávaný bioterapeut Vladimír Ďurina.

Přípravky jsou vyráběny v ČR a na Slovensku a jednotlivé ingredience jsou velmi pečlivě vybírány po celém světě s ohledem na jejich kvalitu, pěstování, skladování, zpracování, energetické a fytoterapeutické hodnoty.

Přípravky Diochi, představují unikátní systém regenerace a detoxikace organismu (Regenerace ve Sféře), ve kterém jednotlivé bioinformační přípravky působí na energetické dráhy v těle, jejichž disharmonie vytváří nejen zdravotní komplikace. Diochi vychází při vývoji každého přípravku z praktických zkušeností použití jednotlivé složky v alternativní medicíně a z poznatků moderních výzkumů těchto složek. Dále je věnována také pozornost nejnovějším poznatkům z oborů jako jsou bioinformační terapie, psychotronika, fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance. Přípravky jsou tedy naprosto komplexní a mnohé z nich dostaly i mezinárodní ocenění.

Z vlastní zkušenosti musím říci, že jsem jimi naprosto nadšená, užívám je už řadu let pro svou rodinu a přátele. Neznám snad nikoho, kdo by si je při používání také neoblíbil. Z důvodu ověřené účinnosti nejen mnou, ale i celé řady velmi uznávaných odborníků a terapeutů z řad alternativní medicíny a také z řad lékařů, patří právě tyto přírodní doplňky k těm, které doporučuji při terapiích svým klientům.

Co vidíte, je vaše vlastní vědomí. Hle, jak se celý výjev změní, když se zvýší vědomí.

Richard Bach