Reference

Podívejte se na inspirující ohlasy předchozích klientů, jenž důvěřovali své intuici.

Asi půl roku jsem se potýkala s neustálým chrchláním, odkašláváním a pocitem zahleněnosti. Jelikož jsem herečka a tyto problémy ohrožovaly můj pracovní nástroj, čili hlasivky ,musela jsem situaci rychle řešit. Na foniatrii mi řekli, že hlasivky jsou v pořádku, že je to jen nějaké nachlazení. Ale problém s hleněním se stále opakoval. Rozhodla jsem se jít vyzkoušet k Blance Oberon, jestli nezjistí něco víc než jen nachlazení. A ukázalo se, že mám asi 5 druhů streptokoků.  Blanka mi doporučila bylinné přípravky s bioinformací Deviral, Baktevir a Astofresh. Je pravda, že jsem se musela obrnit trpělivostí, protože léčba přírodní cestou je dlouhodobější, ale zato účinná. Myslím, že po měsíci už to bylo lepší a po dvou už jsem měla krk úplně čistý. Protože to bylo v období chřipek, nepřestala jsem užívat Deviral a musím to zaklepat, ale i když spousta mých kolegů na divadle nebo v dabingu byla nemocná a já s nimi byla v úzkém kontaktu, nic jsem nechytila. Asi dvakrát mě začalo trochu bolet v krku a měla jsem takový začínající chřipkový pocit, ale nasadila jsem si větší dávku Astofreshe a Bakteviru a kloktadla a za dva dny jsem měla po nemoci. Takže jsem vážně nadšená, že znám způsob, jak svoje problémy řešit už v zárodku.
A ještě z jednoho produktu jsem nadšená. Oberon mi ukázal nějaké lehké střevní znečištění, což vím, protože mám dost často pocit plnosti a nadýmání. Jelikož potřebuji mít na jevišti pohodlný pocit a ploché břicho, tak jsem hledala jestli Diochi nemá taky něco na tento problém. A Blanka mi doporučila Astomin. Je sice hořký, ale zabírá, po pár minutách jsem vyfouklá.
Vždycky jsem byla pyšná, že nemám žádnou závislost, ale musím říct, že Oberon se pomalu mojí závislostí stává. Možná je to i věkem, že se přidávají různé bolístky častěji než dříve a že mám potřebu je řešit, aby mě neotravovaly život. V tuhle chvíli mi Oberon šetří čas, kdy mi během hodiny řekne víc, než kdybych strávila celý den běháním po různých vyšetřeních. A samozřejmě důležitý je také Blančin celostní přístup k řešení problému, se kterým člověk přijde. Vřele mohu všem doporučit kombinaci Blanka Maxová, Oberon a Diochi , já jsem z tohoto objevu nadšená.

Stanislava Jachnická - herečka

Děkuji, že mi řízením osudu bylo umožněno poznat se s Blankou . Jsem nadšena možností alternativního zjištění mého zdravotního stavu na přístrojích Oberon, který dokáže velmi přesně a podrobně diagnostikovat funkčnost a případné oslabení orgánů, míru parazitů v těle atd. a Dinamika, který mi vizuálně přehledně objasnil samu sebe, naměřil EKG, ukázal, jak jsem na tom celkově s energií, imunitou a psychikou. Dále sílu aury a funkčnost čaker a meridiánů, zkrátka komplexní index zdraví… A úplně nejvíc mě oslovily bioinformační bylinné přípravky a kosmetika Diochi, které Blanka na základě vyšetření doporučí a vytestuje, aby co nejlépe napomohly zlepšení zdravotního stavu klienta.  Změnu a účinky jsem na svém těle a kůži pocítila a pozorovala během pár dnů.  Mohu jen vřele doporučit.

Michaela Nelzová – personalistka

Milá Blanko, velice děkuji za příjemnou diagnostiku a odborný výklad Oberonu i velmi zajímavé vyšetření pomocí přístroje Dinamika... Konečně jsme společně přišly na důvody mých roky trvajících problémů.

Veronika Kantová – terapeutka

Náš život je takový jakým ho učiní naše myšlenky.

Marcus Aurelius