Portfolio

Blanky

Oberon Quantum - ­vyšetření a analýza celkového zdravotního stavu jedním z nejmodernějších přístrojů alternativní medicíny včetně okamžité harmonizace tzv. metaterapie. Chcete vědět, jaké jsou skutečné příčiny vašich zdravotních obtíží? Vyzkoušeli jste již kde co, absolvovali jste nejrůznější lékařská vyšetření a stále nedochází k jejich zlepšení? Oberon odhalí v těle i to, co jinak může zůstat skryto, včetně alergií, parazitů atp.

DINAMIKA Technologies ­- analýza biorytmů lidského těla (kardiovaskulární, vegetativní a centrální nervové soustavy) pomocí nové technologie “fraktální analýzy”. Zjistěte, jak je na tom vaše tělo se zásobami energie, psycho­emocionálním stavem, celkovým indexem zdraví, funkcí energetických drah, aurou, biologickým věkem aj.

Diochi velmi účinné, přírodní, bioinformační doplňky stravy. Jejich skvělé a originální receptury napomohou tělu dostat se rychle zpět do rovnováhy a tím do stavu zdraví.

Reflexní terapie ­- zbavte se únavy, bolestí, podpořte léčbu, zlepšete svůj zdravotní stav. Kombinované reflexní a meridiánové masáže chodidel a rukou jsou příjemnou, rychlou a velmi efektivní metodou, kterou lze využít při nápravě nejrůznějších zdravotních obtíží.

Numerologický rozbor ­- někdy je třeba pohlédnout na životní situace z nadhledu nebo jiného úhlu, pomocí nezaujatého pozorovatele. Numerologie, jako jeden z nejstarších analytických systémů na světě, je v tomto případě výborným pomocníkem a rádcem.

Člověk je magnet a každá čárka, tečka a detail jeho prožitků jsou tím, co si sám přitahuje.

Elizabeth Towneová